Haber

Başkan Sandal, Haymana halkıyla bir araya geldi

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, Bayraklı’da yaşayan Ankara Haymana halkıyla görüşmeye geldi. Postacılar İsmet İnönü Kültür Merkezi’nde düzenlenen etkinlikte birlik ve beraberlik mesajları verildi. Önder Sandal, “Hepimiz biriz. Bu ülke bizim. Aydınlık bir gelecek, çocuklarımızın geleceği, eşit, adil ve hakkaniyetli bir düzen için, kimseyi ötekileştirmeden, birlik ve beraberlik içinde bu akıma ‘dur’ demeliyiz.”

Ankara Bayraklı’da yaşayan Haymana halkı dernekleşme sürecini başlattı. Bu kapsamda düzenlenen etkinliğe Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, CHP Bayraklı İlçe Başkanı Didem Gültekin, il ve ilçe yöneticileri ile çok sayıda Ankaralı katıldı. Önder Sandal, seçim çalışmaları kapsamında ilçe belediye başkanları ve partililerle birlikte Kemalpaşa’daki esnafa günübirlik ziyarette bulundu. Vatandaşlarla görüşmeye geldi.

PARLAK İÇİN Türkiye

Konuşmasında birlik ve beraberlik beyanları veren Önder Serdar Sandal, “Bu güçlü süreci hep birlikte, dostane, kardeşçe atlatacağız. Bu şer sisteme hep birlikte dur demeliyiz. Geleceğimiz, çocuklarımız, geleceğimiz için bunu yapmalıyız. Kimseyi ayırt etmeden, vatanımızın ayrılmaz bütünlüğünden, Türk bayrağından, vatanımızdan, Atatürk ilke ve inkılaplarından yana olan her yurttaşımızla kol kola birleşerek büyüyeceğimize, aydınlık ve müreffeh yarınlara ulaşacağımıza inanıyoruz. Gelin bunu birlikte yapalım” dedi.

HER ZAMAN BİRLİKTE OLACAĞIZ

CHP İl Başkanı Aslanoğlu, “Bayraklı’da yaşayan Haymana’lı arkadaşlarımızla bir araya gelip, yola çıktıkları dernekleşme sürecine bir nebze olsun destek olmak istedik. Aydınlık günlere ortak adımlar ve dayanışma ile ulaşacağız. Her zaman birlikte olacağız” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu