Haber

Demet Özdemir Oğuzhan Koç boşanacak mı?

8 ay önce nikah masasına oturan ve bir süredir boşandıkları iddia edilen Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çifti boşanma kararı aldı. Özdemir Zekeriyaköy’deki bekar evine dönerken çiftin bugün ortak boşanma açıklaması yapacağı konuşulanlar arasında. Demet Özdemir Oğuzhan Koç boşanacak mı?

DEMET ÖZDEMİR İLE OĞUZHAN KOÇ BOŞANACAK MI?

Oğuzhan Koç ile olan evliliğinde yaşadıkları sorunları çözemeyen Demet Özdemir, Zekeriyaköy’deki tek evine döndü. Boşanma kararı alan ve bunun için harekete geçen çiftin bugün ortak açıklama yapması konuşuluyor.

Ağustos ayında nikah masasına oturan çiftin 1-2 aydır evliliklerinde kara bulutların olduğu ve çiftin sık sık sorun yaşadığı öne sürüldü. Teze göre; Teknik direktör, beyin sarsıntısı nedeniyle doğum günü partisi vermek istemeyen oyuncu için yakın arkadaşları kutlama düzenledi. Bu durumdan hoşlanmayan Özdemir, Koç’un bazı tavırlarından da rahatsız oldu. Tartışma büyüyünce Özdemir, eşiyle eve dönmek yerine arkadaşı Saadet Özsırkıntı’nın evine gitti.

Haberin ardından sessizliğini bozan Demet Özdemir, evliliğindeki krizi kabul ederek, “Her evlilikte sorunlar olur. Bu bizim özel hayatımız ve çok hassas bir konu. Herkesin saygı duymasını istiyorum. evden de çıkmadı, bu şu anda doğru değil.” Başrolünü Oğuzhan Koç’un oynadığı sinemanın galasına katılmayan Demet Özdemir, ayrılık tartışmasını bir kez daha gündeme getirdi.

buyukorhanhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu