Teknoloji

Yılın Oyunu, Elden Ring’in İlk DLC’si Shadow of the Erdtree Duyuruldu

Oyun dünyasına damgasını vuran ve yılın oyunu da dahil olmak üzere ödülleri silip süpüren Elden Ring’in ilk DLC paketi Shadow of the Erdtree duyuruldu.

Geçtiğimiz yılın şubat ayında çıkış yapan Elden Ring, oyunculara özlediğimiz pek çok şeyi sunan bir yapım oldu.

God of War Ragnarök gibi güçlü rakiplere karşı yılın oyunu seçilen Elden Ring, içinde kaybolmak istediğimiz atmosfer, kazanıldığında bizi tatmin eden güçlü dövüşler ve Souls’a kattığı tüm yeniliklerle gönlümüzü fethetti. tür.

Oyuncuların gözü, uzun bir süredir Elden Ring için çıkacak olan DLC paketi haberlerindeydi.

Oyunun çıkışından bir yıl sonra The Lands Between’ı karış karış gezen oyuncular, geliştirici ekipten güzel bir haber bekliyordu. 20 milyondan fazla kopya satmayı başaran oyun için maceranın burada bitmeyeceği elbette belliydi.

Elden Ring’den DLC paketi için beklenen güzel haber sonunda geldi!

Oyunun geliştirici stüdyosu FromSoftware’in resmi Twitter hesabından yapılan duyuru ile Elden Ring’in Shadow of the Erdtree isimli ilk DLC paketinin geliştirme aşamasında olduğu duyuruldu.

Peki Shadow of the Erdtree ne zaman çıkacak?

Ek paketle ilgili tüm oyuncuların en çok merak ettiği sorulardan biri de elbette ne zaman elimize ulaşacağı oluyor ancak maalesef FromSoftware’den bahisle ilgili herhangi bir açıklama yok. Ek paketin geliştirilme aşamasında olduğunun artık duyurulduğu düşünüldüğünde, bir sefer daha beklememiz gerekecek gibi görünüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu