Haber

Cristiano Ronaldo’dan Messi sözleri: Rekabet bitti, arkadaş değiliz

Portekizli yıldız Cristiano Ronaldo’dan, Slovakya maçı öncesinde Portekiz’in en büyük rakibi Lionel Messi hakkında şaşırtıcı bir itiraf geldi.

Portekiz’in EURO 2024’e katılmak için Slovakya’ya karşı oynayacağı maç öncesinde Lionel Messi’den bahsederken, şu anda forma giydiği Suudi Pro League takımı Al Nassr’dan da bahsetti.

850. golü hakkında

Portekizli yıldız kariyerindeki 850. golüne imza attı. “Bu tarihi bir dönüm noktası. Ulaşacağımı hiç düşünmediğim bu rakamlara ulaşmak benim için sürpriz oldu. Ama daha fazlasını istiyorum. Bana yardımcı olanlara teşekkür ederim.”söz konusu.

“Arap Ligi’nde oynamak normal”

Portekizli süperstar, Suudi Arabistan’daki futbolu şu sözlerle anlattı:

Arap Ligi’nde oynamak normaldir. Bir Al-Nassr oyuncusu olarak bunun olacağını biliyordum, bir değişikliği değiştirmek bir ayrıcalıktır. Bir ülkenin kültürü, futbolu, kusursuz yıldızları beni gururlandırıyor. Öncü oldum ve bundan gurur duyuyorum.

“Messi’den nefret etmenize gerek yok”

Ronaldo, ezeli rakibi Messi hakkında şunları söyledi:

Yarışma bitti. Güzeldi, izleyenler beğendi. Cristiano Ronaldo’yu seviyorsanız Messi’den nefret etmenize gerek yok. İkimiz de çok güzeldik ve futbol tarihini değiştirdik. Dünyanın her yerinde saygı duyuyoruz, bu en değerli şeydir. Gördüğüm kadarıyla durumu çok iyi. Devam ediyor. Daha önce de söylediğim gibi 15 yıldır aynı sahneyi paylaşıyoruz ve sonuçta o benim arkadaşım değil ama biz profesyonel meslektaşlarız ve birbirimize saygı duyuyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu